Osta
pilet

Taeva Pesamuna loovkonkurss

Taeva Pesamuna on Kuldmuna noortekonkurss, kus saavad oma reklaamimuskleid võrrelda kuni 26-aastased (k.a) loojad. Konkursist saab osa võtta tiimina, kuhu kuulub minimaalselt 2 inimest, osalejate ülempiir ei ole määratletud. Kuldmuna 2019 keskseks teemaks on noored, meie tulevik ja Taeva Pesamuna loovkonkurss saab olema innustavam kui kunagi varem! Kaks kõige teravamat persooni ehk Taeva Pesamuna võitjad sõidavad maailma vingeimale loovusfestivalile Cannes Lions. Taevas Ogilvy paneb auhinnana välja pääsmed festivalile, lennupiletid ja majutuse. 

 • Eesmärk

Pesamuna eesmärk on ühelt poolt innustada noori looma üha komplekssemaid ja originaalsemaid tervikkontseptsioone ning teiselt poolt tuua rambivalgusesse üha uusi andekaid noori reklaamiloojaid.

 • Konkursile registreerimine

Üliõpilased, töötavad noored, rööprähklustalendid, teravad ja värvilised pliiatsid - kõik on konkursil osalema oodatud. Tulge ja näidake, et teis on loovust ja sisu! Meeskondade registreerimine kestab 25. veebruarini (kell 23:59). Registreerida saab aadressil http://defol.io/kuldmuna/2019.

 • Osalustasu

Noortekonkursil osalustasu puudub, seega saab osa võtta täiesti tasuta.

 • Konkursi lähteülesande selgitamine ja kavandite esitamine

 1. Noortekonkursi lähteülesanne saadetakse registreerunud meeskondadele 27. veebruaril kell 10:00 e-posti teel. Lähteülesande koostab Taevas Ogilvy ja see tuleb tänavu sotsiaalsel teemal, puudutades tõenäoliselt osalejaid rohkem, kui oodata oskame!

 2. Pärast lähteülesande saamist on igal meeskonnal aega 48 tundi kavandi esitamiseks, mille tähtaeg on 1. märtsil kell 10:00.

 3. Määratud tähtajaks peavad kõik meeskonnad esitama pdf-formaadis esitluse, lisades sellele vajaduse korral muid materjale (fotod, klipid jms).

 4. Kuni kolm paremat meeskonda esitavad 12. märtsil Nordic Hotel Forumis oma tööd žüriile eesti keeles elava esitlusena.

 5. NB! Hilinenud töid vastu ei võeta.

 • Hindamine

Kavandeid hindab Kuldmuna reklaamižürii koosseisus:

Žürii esimees:
Rein Iida, Taevas Ogilvy

Žürii liikmed:
Anna-Liisa Supp, Red Bull
Margus Nõmmik, Amserv Grupp
Katri Kerem, EBS
Alar Pink, Mosaic
Kait Liinev, Jungent Grupp
Ingrid Lamp, Palmako
Ulvi Vahtra, Velvet
Triin Andresson, Civitta
Priit Salumäe, Hawaii Ekspress
Susann Kõomägi, sotsmeediaaktivist
Karl Vilhem Valter, multitalent
Johan Kallas, Age McCann
Peep Pedmanson, Artwerk

 • Auhind
Välja antakse üks auhind: Taeva Pesamuna 2019. Andekaid osalejaid ootavad lisaüllatused Taevalt ja partneritelt, žüriil on õigus välja anda ka eripreemiaid. Noortekonkursi tulemused tehakse teatavaks ja auhinnad antakse üle Kuldmuna galaõhtul 15. märtsil Kultuurikatlas. Kaks kõige teravamat persooni ehk Taeva Pesamuna võitjad sõidavad maailma vingeimale loovusfestivalile Cannes Lions. Taevas Ogilvy paneb auhinnana välja pääsmed festivalile, lennupiletid ja majutuse. 


Loe lähemalt intervjuud: 
Taevas Ogilvy toetab Kuldmuna noortekonkurssi 10 000 euroga


Registreeri tiim siin hiljemalt 25.02.2019: Kuldmuna 2019 tööde esitamise keskkond 
Kuidas ja mida esitada? Lae alla pdf: Kuldmuna 2019 juhend

Loovusfestivali Kuldmuna ja Taeva Pesamuna korraldaja on Turundajate Liit.


Kontaktid

Konkursi info: info@kuldmuna.ee
Tel: (+372) 5225 665

Meedia: press@kuldmuna.ee
Tehnilised küsimused: support@defol.io või (+372) 746 0064