Osta
pilet
Tagasi

Kuldmuna gala lükkub sügisesse

Turundajate Liit (TULI) lükkab kõikide turundusvaldkonna inimeste ja nende lähedaste tervise huvides Kuldmuna gala edasi. Ürituse uus kuupäev ja toimumiskoht on kinnitamisel.

Kuldmuna konkurss aga jätkub ning võitjad kuulutatakse välja üle veebi otseülekandena algselt plaanitud kuupäeval ehk 20. märtsil.

Sügisel toimuval galal antakse välja Kuldmuna Grand prix ja elutööpreemia.

Kuldmuna kullad, hõbedad, pronksid ja eriauhinnad, Kliendimuna ning aasta agentuurid kuulutatakse kuulutatakse välja reedel, 20. märtsil veebi otseülekande vahendusel.  

“Mõistagi on kahju sellisest uudisest teada anda, kuid inimeste tervis on kõige olulisem. Kuulutame veebiülekande kaudu võidumunade saajad välja 20. märtsil, kuna tööde esitamisega on nähtud palju vaeva ja kullad kvalifitseeruvad ka ADC* Europe’ile. Nii jääb võitjatel piisavalt aega oma töid Euroopa konkursi jaoks ette valmistada," ütles ta.

Auhindade välja kuulutamise veebiülekanne algab 20. märtsil kell 19.00 ja selle leiab Kuldmuna veebist aadressil www.kuldmuna.ee/live

Kuldmuna hea toetaja Omniva kaudu jõuavad võidumunad füüsiliselt auhinnasaajate kontorisse paari tööpäeva jooksul peale veebiülekannet.

Kuldmuna galale on tänaseks müüdud 400 piletit. Kõik gala piletite omanikud saavad sügisel toimuvale galale ja seminarile olemasoleva piletiga. Kes uuel ajal tulla ei saa või soovib piletist loobuda, saavad lähipäevil info, kuidas pilet(id) tagastada.

Lisainfo:

Maarit Mäeveer
Turundajate Liit  
Tegevjuht
maarit@turundajateliit.ee

Turundajate Liidu Facebooki leht: www.facebook.com/turundajateliit

Kuldmuna koduleht: www.kuldmuna.ee 

Kuldmuna Facebooki leht: www.facebook.com/kuldmuna